Temel İçgüdü 2 İzle (2006)

Basic Instinct 2

GENEL BAKIŞ

Temel İçgüdü 2 izle (Basic Instinct 2), 2006 yapımı bir Amerikan psikolojik gerilim filmidir. Film, Michael Caton-Jones tarafından yönetilmiş ve başrollerinde Sharon Stone ve David Morrissey yer almıştır.

Filmin konusu, önceki filmdeki Catherine Tramell karakterinin hikayesine odaklanır. Catherine, Londraya taşınmış ve psikiyatrist Dr. Michael Glass (David Morrissey) ile terapiye başlamıştır. Catherineın etrafında sıralanan bir dizi ölümlü olay sonrasında, Catherineın terapisti olan Dr. Glass, onunla daha fazla ilgilenmeye başlar.

Catherine ve Dr. Glass arasındaki etkileşimler, bir oyun haline dönüşür ve her ikisi de güç savaşına girişir. Catherineın etkileyici cazibesi ve manipülasyonları, Dr. Glassın profesyonel ve kişisel hayatını tehdit eder. Cinayetlerin üzerindeki bulut giderek yoğunlaşırken, Dr. Glass, Catherineın gerçek niyetlerini ve cinayetlerle olan ilişkisini araştırmaya çalışır. Temel İçgüdü 1 filmini izleyerek de seriye baştan başlayabilirsiniz.

Temel İçgüdü 2 Full İzle, önceki filmin temasına sadık kalırken, yeni bir hikaye sunar. İlk filmde olduğu gibi cinsellik, suç, güven ve ihanet gibi temaları işler. Sharon Stone, Catherine Tramell rolünde geri döner ve karakterin tehlikeli ve manipülatif doğasını başarılı bir şekilde canlandırır.

Bu film özeti   @sinebaz   tarafından oluşturuldu
 • Ülke

  DE,ES,GB,US

 • Süre

  114 dk

 • Takipçiler

  0

 • IMDB Puanı

  4.4 (3232 oy)

 • Yapım yılı

  2006

W7eAJ3f7C5c
FragmanOFFICIAL TRAILER

Temel İçgüdü 2 İzle fragmanı izle

Şikayet Et

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu bölümü hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?