Mavi Korku 2 İzle (2018)

Deep Blue Sea 2

GENEL BAKIŞ

Mavi Korku 2 İzle (Deep Blue Sea 2 İzle), 2018 yılında çekilmiş bir ABD yapımı bilimkurgu/korku filmidir. Film, ilk filmdeki olayların 20 yıl sonrasında, bir grup bilim adamının yine akıllı köpekbalıklarının saldırısı altında kalmalarını anlatır.


Mavi Korku 2 İzle Türkçe Dublaj Full 1080p HD

Dr. Misty Calhoun, akıllı köpekbalıklarının beyninden elde edilen ilaçların Alzheimer hastalığına çare olabileceğine inanan bir bilim kadınıdır. Gizli bir askeri üs, bu ilaçların güvenli bir şekilde test edilmesi için Calhounu çağırır. Ancak, Calhounun bilmediği şey, üste ilk filmde yaratılan köpekbalıklarının daha da geliştirilerek çoğaltılmış olmasıdır.

Köpekbalıkları, üssü basar ve insanları avlamaya başlar. Calhoun ve üs çalışanları, bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da köpekbalıklarını durdurmak için mücadele eder.

Mavi Korku 2 İzle Türkçe Dublaj Full 1080p HD - İlk filmdeki aksiyon ve gerilimi sürdürürken, daha modern görsel efektleri ve yeni karakterleriyle izleyicileri kendine çeker. Ancak, eleştirmenlerden genellikle olumsuz eleştiriler almıştır ve ilk filmin gölgesinde kalmıştır.

Seri filmler: Mavi Korku 1 - Mavi Korku 2 ve Mavi Korku 3

Bu film özeti   @sinebaz   tarafından oluşturuldu
 • Ülke

  US

 • Süre

  94 dk

 • Takipçiler

  0

 • IMDB Puanı

  3.4 (3232 oy)

 • Yapım yılı

  2018

KA3YIybS9ys
FragmanOFFICIAL TRAILER

Mavi Korku 2 İzle fragmanı izle

Şikayet Et

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu bölümü hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?