Devam ediyor

House of the Dragon İzle (2022) - 1. Sezon

House of the Dragon

GENEL BAKIŞ

House of the Dragon İzle - Tarihin en iyi dizilerinden bir tanesi olan Game of Thrones dizisinde yaşanmış olayların geçmişini anlatan ve krallığın en üstünde bulunan Targaryen'lerin bulunduğu zamanda aile iç savaşa girer ve ailenin çöküş hikayesini anlatır. Kısaca özetlemek gerekirse Daenerys'in aile geçmişini konu alan dram dizisidir. 


Game of Thrones House of the Dragon İzle 

Game of Thrones House of the Dragon İzle - Dizi tarihinin gelmiş geçmiş en iyi dizilerinde bir tanesi olan House of the Dragon filmini Türkçe dublaj ve altyazılı olarak izlemek için sinebaz.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birçok kişi drama dizilerini izlemek için ve özellikle House of the Dragon dizisini izlemek için en iyi dizi izleme sitelerinden birisi olan sinebaz.com sitemizi kullanmaktadır. 


House of the Dragon Altyazılı İzle

House of the Dragon Altyazılı İzle - En iyi dizilerden bir tanesi olan House of the Dragon dizisini birçok kişi genel olarak altyazılı bir şekilde izlemek istemektedir. Bundan dolayı House of the Dragon altyazılı izlemek için sitemizi ziyaret etmektedir. Sizlerde sitemiz üzerinden ücretsiz ve 1080p kalitede House of the Dragon dizisini izleyebilirsiniz. 

Bu dizi özeti   @sinebaz   tarafından oluşturuldu
Türü:
 • Ülke

  US

 • Süre

  60 dk

 • Takipçiler

  0

 • IMDB Puanı

  8.5 (3232 oy)

 • Yapım yılı

  2022

l9vfyN1LltY
FragmanOFFICIAL TRAILER

House of the Dragon İzle fragmanı izle

House of the Dragon İzle 1. Sezon

Yorumlar ( 0 )